כצנלסון 147 גבעתיים | טלפון להזמנות: 03-6705080     קיש בפייסבוק   
  

קייטרינג חלבי בצפון

כולנו רגילים כי בכל אירוע מציעים לנו בדרך כלל את המנות הבשריות הכבדות. כל חתונה, בר מצווה או ברית זוהי הזדמנות לארוחה שכוללת בשרים מסוגים שונים. האם כולנו אוהבים את זה? מסתבר שעם השנים אנחנו אוהבים את זה פחות ופחות. קייטרינג חלבי מצליח לתפוס את מקומו של הקייטרינג הבשרי ואט אט אנחנו מגלים עוד ועוד אירועים הנערכים על טהרת החלב.

עד לפני שנים ספורות ידענו כי באירוע אוכלים בשר. שם המקום בו מכינים עבורנו טובי השפים את מאכלי הגורמה החלביים, הטובים והמשובחים ביותר. אז נכון שזה באמת טעים ומשובח אך לא תמיד מתאים לנו לסעוד ארוחה כבדה שכזו הכוללת בשרים. מסיבה זו החלו רבים להגיש באירועים שלהם מנות חלביות ולמרה הפלא הטרנד תפס חזק וכיום רבים הם בעלי האירועים הבוחרים לפנק את האורחים שלהם במאכלי הגורמה החלביים.

קייטרינג חלבי בצפון – איך תבחרו בקייטרינג המתאים?

הבחירה בחברת קייטרינג אינה מהבחירות הקלות. יותר מידי חברות קייטרינג לא ממש משקיעות כפי שהיינו מצפים מהם להשקיע ויעידו על כך בעלי אירועים רבים שיצאו מאוכזבים מהאירוע אשר אותו חגגו כאשר היה עליהם לשלם במיטב כספם על האוכל באירוע, אך בסופו של דבר הקייטרינג לא ממש ענה על הציפיות.

על כן, חשוב מאוד לערוך בדיקת שטח יסודית בטרם נסגור עם חברת קייטרינג זו או אחרת.

איך בודקים?

הדרך הטובה ביותר היא לברר ולשאול אנשים שהתארחו לאחרונה באירוע אשר בו היה את אותו הקייטרינג. כך תוכלו לשמוע בדיוק איך היה האוכל באירוע. האם הוא היה טעים, האם האוכל הוגש חם, האם הכל היה טרי והאם זה היה נראה טוב ויפה גם מבחינה חיצונית.

לאחר מכן עליכם לבקש לטעום בעצמכם. אל תסמכו על הטעמים של החברים שלכם. בדקו האם האוכל ערב גם לחככם והאם מתחשק לכם לכבד בהם גם את האורחים שלכם.

כאשר אתם כבר בטוחים כי מצאתם את הקייטרינג הנכון תוכלו לסגור על מספר המנות, סוג המנות ולצפות לאורחים המופתעים שלכם שייהנו מכל ביס ומכל רגע באירוע.

פנו אלינו ותיהנו מקייטרינג יותר ממושלם!


קישים
אני אוהבת לאפות // אני אוהב קפה את באמת מכינה עוגיות מדהימות // ואתה באמת ערני כל הזמן // אני הכי אוהב שאת אופה // מלבד הריח שעושה לי חשק לעוד קפה // הטעמים האלה, המתוקים, המלוחים והלחמים // יותר מהכל אני אוהב שאת מכינה קיש // ואני הכי אוהב שזה מוכן כל כך מהר // בנתיים אני שותה עוד קפה.
קישריה
הצטרפו אלינו לפייסבוק, כתבו לנו על הקיר איך אתם מרקישים היום? ואולי תקבלו קיש במתנה ישירות אליכם!